Zakopane Apartament ul. CIĄGŁÓWKA 19A/13

Ciągłówka 19A/10

Apartament 3 osobowy o powierzchni 35 m2, z otwartą przestrzenią pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz oddzielną sypialnią. Sypialnia z podwójnym łóżkiem, w pokoju dziennym rozkładany narożnik ,łazienka z natryskiem.

Apartament położony w cichej dzielnicy Zakopanego na południowym zboczu Gubałówki. Do centrum Zakopanego 1800 m, dojazd zajmuje samochodem ok. 5 minut, spacer ok. 25 minut.

Apartament składa się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, rozkładanym narożnikiem ,TV oraz sypialni z łożem małżeńskim.

Lokalizacja apartamentu pozwala na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując możliwość szybkiego znalezienia się w centrum miasta.

Apartament idealnie nadaje się do wypoczynku z rodziną lub najbliższymi przyjaciółmi.

Na sąsiedniej działce jest sklep spożywczy. Za domem po ok. 5 minutowym spacerze las i łąki zbocza Gubałówki z panoramą na Tatry.

apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane

Jak dojechać.

Tel. 504 217 850
e-mail: bozena.borkowska@bortrans-siedlce.com