Zakopane Apartament ul. CIĄGŁÓWKA 19A/12

Ciągłówka 19A/10

Apartament 3 osobowy na poddaszu o powierzchni 35 m2, z możliwością zakwaterowania na nocleg 1 dodatkowej osoby na sofi e w pokoju dziennym. Sypialnia z łożem małżeńskim i 1 pojedynczym łóżkiem w pokoju dziennym rozkładana sofa. Balkon, łazienka z natryskiem.

Apartament położony w cichej dzielnicy Zakopanego na południowym zboczu Gubałówki. Do centrum Zakopanego 1800 m, dojazd zajmuje samochodem ok. 5 minut, spacer ok. 25 minut.

Apartament znajduje się na poddaszu. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sofą, TV..

Lokalizacja apartamentu pozwala na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując możliwość szybkiego znalezienia się w centrum miasta.

Apartament idealnie nadaje się do wypoczynku dla rodziny 2 + 1, lub troje przyjaciół.

Na sąsiedniej działce jest sklep spożywczy. Za domem po ok. 5 minutowym spacerze las i łąki zbocza Gubałówki z panoramą na Tatry.

apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane apartamenty zakopane

Jak dojechać.

Tel. 504 217 850
e-mail: bozena.borkowska@bortrans-siedlce.com